سلام به همه خوبان

حرفهای این دوست ناشناسمون فرصت خوبی شد برای گفتن و هشدار دادن به دوستانمون در مورد اینکه ارتباطاتون با افرادی که ناشناس هستن و یا حداقل کم می شناسید رو کاملا مدیریت کنید و نذارید سوءاستفاده ای بشه که احتمالش خیلی کمه البته ولی گفتنش خالی از لطف نیس.

و چیزی که هست در مورد خود من اینه که، من هزار بار گفتم تو فیس بوک یا اینجا می تونید هر اسمی رو انتخاب کنید و نیاز نیست حتما اسم خودتون باشه یا اینکه ایمیل شخصیتون رو انتخاب کنید و به کسی هم مربوط نمیشه اسمتون چیه و با چه ایمیلی حضور دارین. حتی برای فیس بوک هم که صفحه ش رو تشکیل میدادم همین حرف رو زدم. مهم اینجا محتوای حرفهاست نه اسم یا ایمیل یه نفر.

بنده متأهل، داشجوی ارشد که واسه پایانامه کار می کنم شدیدا، رو پروژه های ساختمانی کار می کنیم و ... با اینهمه مشغله وقتی واسم نمیمونه که با هزار تا ایمیل بخوام اینجا بیام و با اسم جعلی چیزی بنویسم دوست گرامی. باور کنید هیچ منتی هم نداره و بودن با شما افتخاری هست که واسه همیشه تو فکر و ذهنم می مونه و فراموش نمی کنم. چون واقعا با شخصیت هایی روبرو می شم که احساس حقارت می کنم در برابرشون. وقتی یکی از دوستان رو که با روحیه بد می بینم میاد اینجا و با چه روحیه خوبی بعدا نظر می ذاره اندازه یه دنیا خوشحال می شم.

بله از مهر ماه 1389 این وبلاگ داره فعالیت می کنه و خیلیا اومدن و رفتن ولی اگه یک نفر بیاد اینجا و بگه که فلانی مزاحمم شد و یا حرفهای خارج از بحث وبلاگ کرده و یا خدایی نکرده سوءاستفاده ای کرده بنده رمز وبلاگ رو همینجا میذارم و می رم.

درست نیست بدون هیچ دلیل و مدرکی صرفا به این دلیل که ایمیل من اینجا و فیس بوک متفاوته و یا اسم دیگه ای گذاشتم تهمت بزنید و یا اینکه اگه می زنید با دلیل و منطق بهم بگین و الکی به بقیه استرس وارد نکنید. ایمیل منو هم که می دونید همگی قلب

من می تونم با تغییر کوچولو تو وبلاگ نظرهایی که گذاشته می شه رو به شرط تأیید توی وبلاگ بذارم و اجازه انتشار بدم ولی نمی خوام چون نیازی نیست و من می دونم شخصیت شما خیلی بالاتر از این حرفاست و نیازی به تأیید بنده نداره پس خواهشا لطف کنید و رعایت کنید.

متشکر همتون چشمک