سلام به همه دوستان.

در مورد ایجاد اتاق های گفت و گو تا حالا بحث های زیادی کردیم ولی به نتیجه خاصی نرسیدیم. ولی کلیاتش به دست من اومده در این مدت که به شما هم میگم و شما بهترین رو انتخاب کنید.

ایجاد تالارهای گفت و گو یا همون فروم های بحث و گفت و گو که در سایت های مختلف دیدیم.

ارتباط با ایمیل

ارتباط از ظریق نظرات سایت

استفاده از برخی سایتها که امکان چت آنلاین رو فراهم می کنن

ارتباط از طریق اتاقهای کنفراس یاهو

* حالا اینا به فکر من رسید و معایبشون رو واستون تا حدودی بیان می کنم.

ایجاد تالارهای گفت و گو خوب هستن ولی برای انجمن بیماری ها اصلا از لحاظ روانشناسی درست نمیدونم استفاده از اون رو چون وقتی وارد می شی با 100تا عارضه که هرکسی تجربه کرده و نوشته مواجه میشی وکلا میریزه بهم آدمو و روحیه آدم رو از بین می بره.

این مسئله و مشکل در صورت استفاده از قسمت نظرات سایتها و وبلاگ همانند وبلاگ انجمن از بین میره ولی بخاطر اینکه نفرات و بالطبع تعداد نظرات زیاد شده کاراییه خودش رو از دست می ده.

استفاده از ایمیل هم نوعی جدایی ایجاد میکنه و صمیمیت رو که الان حاکم هستش رو ویران میکنه و من اونو هم پیشنهاد نمیکنم.

میمونه سایتهایی که امکان چت و ایجاد اتاقهای گفتوگوی خصوصی دارند و قسمت کنفرانس یاهو.

که فرقی نمی کنه هرکدوم یه معایب و مزایایی دارند.

مثلا تو این سایتها افراد یه اسم مستعار موقتی دارند و بعد از اتمام صحبتها تموم میشه و کسی کسیو نمیشناسه ولی در یاهو امکانات زیاده ولی افراد با شناسه یاهوی خودشون که همیشگی هست میان.

قبلا بحث این بود که همه دوستان رو برای یک دیدار جمع کنیم یه جا که هنوز محقق نشده و حالا میتونیم با تعیین یک وقت معین در هر ماه یک پیش درآمدی برای رسیدن به اون هدف تجربه بکنیم.

با این تفاصیر میخوام همه دوستان شرکت کنن در این نظر سنجی و این نظرسنجی فقط 2هفته جریان داره و بعد اون حذف میشه.

یه مسئله دیگه هست که من اینجا یاد آور میشم به دوستای گلم اونم اینه که این وبلاگ و انجمن حدودا 4سال پیش راه اندازی شده و دوستای زیادی اومدن و رفتن و من میزبانشون بودم اینجا که یکیشون خانم رز بود که بعد از یه مدت همکاری با وبلاگ و تهیه مطلب رفتن و من بابت زحماتی که کشیدن هنوز اسمشون رو از لیست نویسندگان حذف نکردم ویا بعضیا قول همکاری دادن که دنبالشو نگرفتن. ولی بنده از اول و شروع این انجمن کنار شما وسایر دوستان بودم و خواهم بود حتی اگه بعضیا کم لطفی بکنن. ولی تنها مدیریت نظرات و توجه داشتن به اینکه کسی چیز نامربوطی نگه و به دوستان بی احترامی نکنه (که خدا رو شکر تا حالا همچین اتفاقی نیافتاده) کار آسونی نیس با این حجم زیاد نظرات و با این حجم زیاد کاریم.

خلاصه این انجمن و وبلاگ رو مال خودتون بدونید و در جهت هرچه بهتر شدن اون لطفا سعی بکنید.

خیلی ممنون از همه دوستای گل انجمن