قبلا پستی را با عنوان زندگی با IBD ( منتخب از سایت بنیاد بیماریهای کولیت و کرون در آمریکا) در وبلاگ گذاشته بودم که ترجمه اش مونده بود. امروز ادامه اونو که زحمت ترجمش رو دوست خوبم با اسم مستعار رز واسمون فرستاده رو توی وبلاگ می زارم.

دوست عزیز واقعا ممنون که آگاهی دادن به دوستای هم نوعت  واست مهم بوده. امیدوارم همگی به این حس برسیم که تو این دنیا فقط خودمون نیستیم. همیشه وقتی امیدوار کمک باش که قبلا به کسی کمک کرده باشی.

ترجمه در ادامه مطالب...


قانون اصلاح مراقبت پزشکی جدید برخی از این مسائل کلیدی را درارتباط  با هزینه های مراقبت پزشکی هدف قرار می دهد. برای کمک به شما در زمینه درک این قانون جدید لطفا" نگاهی به پرسش و پاسخ اصلاح مراقبت پزشکی داشته باشید.

مراقبت کنندگان

مراقبت کنندگان نقشی اساسی در زندگی بیماران وخانواده ها ایفا میکنند. درحالیکه بیشتر افراد با بیماری کرون و کولیت السراتیو می توانند به فعالیت های روزانه شان همچون آشپزی,شستن لباس,تمییز کردن خانه ادامه دهند, برخی ممکن است برای ماندن در قله هر چیزمشکل داشته باشند. کمک گرفتن برای انجام این کارهای اولیه میتواند تفاوت عظیمی در زندگی بیماران ایجاد کند.مراقبت کنندگان شامل همسر,والدین,همسایه یا دیگران می توانند درفراهم کردن احساس خوب بودن برای بیمارسهیم باشند و نقشی مهم به عنوان قسمتی از تیم مراقبت پزشکی ایفا کنند. یکی ازسازمانهایی که می تواند بیماران ومراقبت کنندکان را یاری کندLosta Helping Hands  است.

این سازمان خدمات رایگانی ارائه می دهد که به مراقبت کنندگان کمک می کند یک جامعه اینترنتی ازخانواده, دوستان ودیگران برای کمک در مواقع نیاز تشکیل دهند.برای اینکه بیشتر در مورد آنچه که این سازمان ارائه می مراجعه کنید. Losta Helping Hands دهد بدانید به سایت

کمک مالی

بنیاد کولیت و کرون با NeedyMeds که سازمانی ملی و غیر انتفاعی میباشد, به منظور ایجاد یک وب سایت بعنوان منبعی جدید برای افرادی که با بیماری کرون و کولیت السراتیو زندگی می کنند همکاری می کند.این منبع اطلاعاتی در مورد بیماری کرون و کولیت السراتیو و روند پیشرفت آنها فراهم می کند و روشی ترسیم می کند  که از طریق آن بیماران ممکن است بتوانند برای پرداخت هزینه مداوایشان کمک بگیرند. درکنار لیستی از درمان ها و منابع مالی که در پرداخت هزینه داروها کمک می کنند این وب سایت برنامه ها و کلینیک های رایگانی را که سایر انواع کمک های مالی از قبیل کمک در پرداخت هزینه به خصوص برای جمعیت بیماران IBDرا لیست می کند.

جمعیت کولیت و کرون

 ما می دانیم که زندگی با کرون و کولیت می تواند مشکل باشد اما حمایتها و منابع درست می توانند زندگی روزانه را راحت تر کنند. به جامعه آنلاین آزاد ما بپیوندید تا حمایتی را که برای مدیریت شرایطتان نیاز دارید دریافت کنید.مشارکت در موضوعات مورد بحث و وضعیت های شخصی, اطلاعات اختصاصی را با استفاده از هدایت کننده دانش IBDما فراهم می کند و پاسخ های سوالات شما را در کتابخانه پرسش و پاسخ کارشناسی می یابد. شما می توانید سوال شخصیتان را از کارشناسان ما بعد از بکارگیری راهنما مطرح کنید. انجمن کولیت و کرون دقیقا منتظر افرادی همچون شماست.

من مصمم خواهم بود"وب سایت-انتخاب های مدیریت IBD "

کنارآمدن با بیماری کرون وکولیت السراتیو سفری ازطریق انتخاب هاست. به عنوان  کمکی برای آموزش بیماران در جهت داشتن انتخاب های صحیح، CCFAاقدام به راه اندازی وب سایت فعال جدیدی با آدرسIBDetermined.org  کرده است. این سایت کاربران را از میان چهار دوره تصمیم گیری عبور می دهد: درمان،رژیم،عوارض وزندگی باIBD.

هر دوره تصمیم گیری یک گروه وسیع از محتویات آموزشی را در قالبی تعاملی از طریق کار با سوالات و مطالب  آموزشی ویدئویی فراهم می کند. کاربران همچنین می توانند اظهاراتشان را برای سایرین اعلان کرده و ببینند چه چیزهای دیگری بر روی تابلوی سایت گفته می شود. امروز سایت را ببینید.

 

با تشکر

رز