در ابتدا تبریک میگم نتایج خوبی رو که کاروان المپیک ایران در مسابقات المپیک بدست آوردن.

در این پست 2نفر ستارگان دنیای ورزش و هنر که مبتلا به IBD هستند رو معرفی می کنیم. ( برگرفته از سایت بنیاد بیماریهای کولیت و کرون در آمریکا)

Training for the Olympics is difficult enough for even the healthiest of the athletes. Now imagine training for the biggest competitive sports event on the planet when you have Crohn's disease. Watch CNN's Rob Marciano profile sprint kayaker Carrie Johnson, who overcame Crohn's to make it to her third and final Olympic games: http://cnn.com/video/data/2.0/video/us/2012/07/24/dnt-carrie-johnson-kayak-olympics.cnn.html

تمرین برای المپیک حتی برای آن ورزشکارهایی که سلامتی کامل دارند به اندازه کافی سخت است. حال تصور کنید که یک نفر با بیماری کرون را که برای شرکت در بزرگترین رقابت ورزشی تمرین می کند. در این ویدیو که از شبکه سی ان ان هم پخش شده کری جانسون را خواهید دید که با وجود داشتن بیماری کرون توانست در فینال کایاک المپیک لندن به مقام سوم برسد.

Actor Ken Baumann was busy preparing for his wedding when he began experiencing intense stomach pains. Later, he would learn he had Crohn's disease. "The Secret Life of the American Teenager" star recently opened up to both People magazine and "Good Morning America" about how the disease has changed his life. Watch the link to his "Good Morning America" interview here: http://abcnews.go.com/GMA/video/secret-life-american-teenager-star-ken-baumann-battles-16802407

بازیگر مشهور کن بومن مشغول آماده کردن مراسم عروسی خودش بود که اولین شکم دردهای خودش راتجربه کرد. بعدا او فهمید که مبتلا به بیماری کرون شده است. زندگی سریه این ستاره آمریکایی جدیدا در دو مجله People و Good mornin america باز شده است. این مجلات در مورد اینکه این بیماری چگونه زندگی اونو تغییر داد مطالبی را نوشته اند. در این لینک مصاحبه این بازیگر رو در مجله Good Morning America ببینید.

 

با تشکر

علی