سلام به دوستای گلم

از حدود 1 ماه پیش که بیماریم شدیدا به مرحله شعله وری خودش رسیده بود درمانم رو زیر نظر پزشک جدیدم شروع کردم.

علایم

اسهال شدید، خونریزی ، کاهش وزن، بی میلی به غذا، کم خونی، درد مفاصل، بی حالی و کمبود انرژی

داروهایی که استفاده میکردم قبل مراجعه:

فقط مزالازین به تعداد 5 عدد در روز

بعد مراجعه به دکتر و انجام کلونوسکوپی کاملا وضع وخیم روده ام معلوم شد. و درمان رو زیر نظر پزشکم شروع کردم.

داروهایی که استفاده کردم تو این 1 ماه:

3 عدد آساکول، 45 میلی پردنیزولون و آزاتیوپرین

همونطور که می بینید داروهایی که استفاده می کنم سنگین هستند و هر کدوم عوارض خودشو داره ولی باید بگم که بیماری ما در عین حال که میتونه خیلی ساده باشه میتونه خیلی خطرناک هم باشه و خیلی راحت این بیماری ساده تبدیل به سرطان کولن و بعضی بیماری های دیگه بشه که درمانش خیلی سخت میشه برای همین باید به پزشکتون اعتماد کنید و تمام و کمال دوره درمان رو با استفاده کامل داروهای تجویزیش کامل کنید.

الان بعد 1 ماه درمان بیماری من خاموش شده و کاملا احساس سلامتی می کنم. 15م که روز ویزیتم بود پزشکم راضی بود و کم کردن داروهامو از الان شروع کردیم. با هفته ای 5 میلی پردنیزولون کم کردن

علایمم هم بگم که روزی فقط 1 یا 2 بار دستشویی میرم که باورشم واسم سخت بود. وزنم اومده جلو (4 کیلو تو یک ماه) که اگه یه 3 کیلو هم بیام بالا عالی میشههورا. میل به غذا زباد شده. الان دیگه هرچیزی میخورم و فعلا پرهیزی نمی کنم. هفته ای 2 جلسه شنا 2 جلسه والیبال میرم بدون هیچ مشکلی.

امیدوارم همگی همیشه تو بهترین حس و حال ممکن باشین. الان حس دیگه ای دارم بعد نزدیک به 6 ماه شعله ور بودن بیماریم و نامیدی کامل، پرانرژی و شاد دارم روزهامو میگذرونم. امیدوارم فعلا آتیشی نشه بیماری زبان .

علی